MENU

AKTUALITY


21. 9. 2016

Johann W se pochlubil novými modely od Taťány Kovaříkové

Zámecké vinařství JOHANN W slavnostně představilo nové modely večerních šatů, které pocházejí z dílny uznávané české módní návrhářky Taťány Kovaříkové. Kolekce šatů byla navržena speciálně pro vinařství a významně přispěje k zajištění jeho stylové reprezentace na prestižních společenských akcích.

Slavnostně uvedené večerní šaty byly navrženy v působivé kombinaci černé a zlaté barvy v souladu s korporátními barvami třebívlického vinařství. Rafinovaný střih šatů odhalí záda, u zlaté varianty navíc zaujme i decentní vlečka.
„Velmi si ceníme, že naše hostesky na vybraných akcích obléknou modely, které navrhla přední česká návrhářka, Taťána Kovaříková. Její práce se totiž v mnohém podobá té naší. Stejně jako ona věnuje svým návrhům potřebný čas a péči, tak i my se podobnou precizností staráme o naše hrozny a s pečlivostí se věnujeme jejich sklizni, ručnímu zpracování i zrání. Proto je spojení značek TATIANA a JOHANN W ideální volbou,“ uvedl Jan Dienstl, majitel vinařství Johann W.
test
26. 4. 2019

Investiční roadshow ČSOB Premium

V rámci spolupráce s ČSOB jsme se nově začali podílet také na projektech služby ČSOB Premium, která klientům otevírá dveře do nové dimenze nadstandardního bankovnictví.
test
22. 3. 2019

Podpořili jsme summit OSN

Pravda, jenom ten studentský. Ale o to nás ta podpora těší víc. Mladí lidé se na rozdíl od dospělých alespoň občas na něčem dokážou dohodnout... To nám dává do budoucna určitou naději.