MENU

AKTUALITY


14. 9. 2016

Tchibo Cheb - obří investice, obří budova, obří mejdan

Slavnostní ukončení hrubé stavby distribučního centra pro nového klienta, společnost Tchibo, jsme pojali trochu netradičně. V Panattoni Parku Cheb významní hosté pózovali před modelem budovy, do nějž vložili poslední chybějící pilíře.

Kompletně jsme připravili akci pro cca 60 hostů z ČR i Německa. Navzdory nepříjemnému horku odcházeli účastníci spokojení a překvapivě ne úplně propocení. Projevy totiž nebyly zas tak dlouhé a následný raut již probíhal v dobře vychlazené nově budované hale.
Budova se brzy stane po Amazonu v Dobrovízi druhou největší logistickou halou v České republice. Jeden z nejvýznamnějších světových producentů kávy a lídr českého online prodeje v kategorii oblečení vytvoří v Karlovarském kraji až 350 nových pracovních míst. Zahájení provozu chce stihnout do konce roku. Druhá fáze výstavby by měla být dokončena v polovině příštího roku.
test
26. 4. 2019

Investiční roadshow ČSOB Premium

V rámci spolupráce s ČSOB jsme se nově začali podílet také na projektech služby ČSOB Premium, která klientům otevírá dveře do nové dimenze nadstandardního bankovnictví.
test
22. 3. 2019

Podpořili jsme summit OSN

Pravda, jenom ten studentský. Ale o to nás ta podpora těší víc. Mladí lidé se na rozdíl od dospělých alespoň občas na něčem dokážou dohodnout... To nám dává do budoucna určitou naději.