MENU

AKTUALITY


8. 9. 2016

Česká pošta vydala první společnou známku s Lichtenštejnskem

Bylo nám ctí se účastnit slavnostního představení nové poštovní známky, kterou náš klient Česká pošta vydal společně s lichtenštejnskou Liechtensteinische Post AG. Jedná se o první příležitostnou poštovní známku, která má stejný motiv a grafické zpracování jak v České republice, tak i v Lichtenštejnsku.

Motivem známky je dílo autora Gerrita Dou: Mladá dáma na balkóně. Jde o jedno z uměleckých děl, které kníže Jan II. z Lichtenštejna věnoval tehdejší soukromé Společnosti vlasteneckých přátel umění, přímé předchůdkyni dnešní Národní galerie. Autorem rytiny je rytec Václav Fajt. Známka má nominální hodnotu 27 Kč a je tištěna technikou pětibarevného ocelotisku z plochých desek. 
test
26. 4. 2019

Investiční roadshow ČSOB Premium

V rámci spolupráce s ČSOB jsme se nově začali podílet také na projektech služby ČSOB Premium, která klientům otevírá dveře do nové dimenze nadstandardního bankovnictví.
test
22. 3. 2019

Podpořili jsme summit OSN

Pravda, jenom ten studentský. Ale o to nás ta podpora těší víc. Mladí lidé se na rozdíl od dospělých alespoň občas na něčem dokážou dohodnout... To nám dává do budoucna určitou naději.