MENU

AKTUALITY


12. 6. 2018

Náš nový klient Viega oslavil 25 let na českém trhu

Přední světový výrobce instalační techniky Viega oslavil půlkulatiny na českém trhu a naše agentura byla u toho! Naši produkční zorganizovali parádní večer v PVA Letňany pro 400 účastníků.

Německá společnost Viega vyrábí kromě potrubních systémů také předstěnové a odvodňovací systémy. Výrobky se používají v technickém vybavení budov, rovněž v průmyslových zařízeních a při stavbě lodí. Velmi nás těší, že se nám podařilo rozšířit klientské portfolio o dalšího významného výrobce!
test
6. 12. 2018

Hradní stráž slavnostně převzala na České poště novou známku

Česká pošta představila ve středu 5. prosince 2018 v prostorách hlavní pošty v Jindřišské ulici v Praze novou příležitostnou písmenovou poštovní známku s názvem Hradní stráž. Na slavnostní akci si proto z rukou Romana Knapa, generálního ředitele České pošty symbolicky převzali známku právě zástupci hradní stráže.
test
15. 10. 2018

Foglarova Stínadla ožijí designem

Časopis Soffa ve spolupráci s Czech Republic Sotheby's Int. Realty uvede v rámci letošního Designbloku výjimečný projekt Canapé. Akce proběhne od 25. 10. do 8. 11. v budovách zrekonstruovaného Obecního dvora, tedy právě v místech, kam Jaroslav Foglar umístil svá románová Stínadla, a v roce, na který připadá 80. narozeniny Rychlých šípů.