MENU

AKTUALITY


2. 2. 2018

Zima ve znamení luxusních nemovitostí

Je libo klidné bydlení v Praze ve zrekonstruované prvorepublikové vile? Nebo raději luxusní lyžovačku ve švýcarském Verbieru? Náš skvělý klient Czech Republic Sotheby's International Realty dokáže obojí a mnohem víc.

Na konci loňského roku byla dokončena rekonstrukce prvorepublikové Peroutkovy vily v jedinečné pražské rezidenční čtvrti Malvazinky. Prodejcem je realitní společnost Czech Republic Sotheby’s International Realty. Funkcionalistická budova z 30. let nabízí 4 velkorysé byty a 1 komerční jednotku, dá se však prodat i jako investiční celek. Dům nese stejně jako přilehlá ulice jméno Ferdinanda Peroutky, jednoho z nejslavnějších českých novinářů, který před odchodem do exilu žil na pražském Smíchově.
Úplně z jiného soudku je luxusní horská chata ve švýcarském Verbieru.  379 metrů čtverečních, dvě podlaží, pět ložnic a pět koupelen. Interiér v moderním alpském stylu, který je v této oblasti velmi oblíbený. A architektura? Londýnské studio Todhunter Earle!

Reportáž včetně videa o projektu Vila Peroutkova

Fotoreportáž o chatě ve Verbieru

test
23. 2. 2018

Tykačův nový holding Seven Energy expanduje na evropské trhy

Pavel Tykač vstupuje na evropský energetický trh prostřednictvím nově vznikajícího holdingu Seven Energy. Jeho hlavním záměrem je využít zajímavé akviziční příležitosti v Evropě. Rozšiřuje tím dosavadní zaměření svých firem - z převážně výrobního na obchodně strategické. Je připraven investovat více než miliardu eur.
test
13. 2. 2018

Máte peníze? Kupte dům v Itálii. Teď!

Vysoká nezaměstnanost, odchod mladých lidí do zahraničí a neblahá finanční situace. To jsou důvody, proč některé italské rodiny v současnosti prodávají domy, které si po generace držely. V rozhovoru pro Hospodářské noviny to říká Ilona Mančíková, spolumajitelka Czech Republic Sotheby's International Realty.