MENU

AKTUALITY


2. 2. 2018

Zima ve znamení luxusních nemovitostí

Je libo klidné bydlení v Praze ve zrekonstruované prvorepublikové vile? Nebo raději luxusní lyžovačku ve švýcarském Verbieru? Náš skvělý klient Czech Republic Sotheby's International Realty dokáže obojí a mnohem víc.

Na konci loňského roku byla dokončena rekonstrukce prvorepublikové Peroutkovy vily v jedinečné pražské rezidenční čtvrti Malvazinky. Prodejcem je realitní společnost Czech Republic Sotheby’s International Realty. Funkcionalistická budova z 30. let nabízí 4 velkorysé byty a 1 komerční jednotku, dá se však prodat i jako investiční celek. Dům nese stejně jako přilehlá ulice jméno Ferdinanda Peroutky, jednoho z nejslavnějších českých novinářů, který před odchodem do exilu žil na pražském Smíchově.
Úplně z jiného soudku je luxusní horská chata ve švýcarském Verbieru.  379 metrů čtverečních, dvě podlaží, pět ložnic a pět koupelen. Interiér v moderním alpském stylu, který je v této oblasti velmi oblíbený. A architektura? Londýnské studio Todhunter Earle!

Reportáž včetně videa o projektu Vila Peroutkova

Fotoreportáž o chatě ve Verbieru

test
2. 7. 2018

Konec realitní džungle v Česku?

Přední odborníci z realitního trhu budou přednášet v prvním českém vysokoškolském programu MBA zaměřeném na nemovitosti. Na Vysoké škole ekonomické by časem měl vzniknout plnohodnotný realitní obor v rámci denního studia.
test
15. 6. 2018

Asi začneme šít dresy pro maratonce...

Když klienti vaše reklamní předměty nevyhodí, je to fajn. Když je navíc ještě hrdě používají, je to skvělé. A když oblečení s vašim logem nosí krásné dámy, je to úplně nejvíc!