MENU

AKTUALITY


2. 2. 2018

Zima ve znamení luxusních nemovitostí

Je libo klidné bydlení v Praze ve zrekonstruované prvorepublikové vile? Nebo raději luxusní lyžovačku ve švýcarském Verbieru? Náš skvělý klient Czech Republic Sotheby's International Realty dokáže obojí a mnohem víc.

Na konci loňského roku byla dokončena rekonstrukce prvorepublikové Peroutkovy vily v jedinečné pražské rezidenční čtvrti Malvazinky. Prodejcem je realitní společnost Czech Republic Sotheby’s International Realty. Funkcionalistická budova z 30. let nabízí 4 velkorysé byty a 1 komerční jednotku, dá se však prodat i jako investiční celek. Dům nese stejně jako přilehlá ulice jméno Ferdinanda Peroutky, jednoho z nejslavnějších českých novinářů, který před odchodem do exilu žil na pražském Smíchově.
Úplně z jiného soudku je luxusní horská chata ve švýcarském Verbieru.  379 metrů čtverečních, dvě podlaží, pět ložnic a pět koupelen. Interiér v moderním alpském stylu, který je v této oblasti velmi oblíbený. A architektura? Londýnské studio Todhunter Earle!

Reportáž včetně videa o projektu Vila Peroutkova

Fotoreportáž o chatě ve Verbieru

test
6. 12. 2018

Hradní stráž slavnostně převzala na České poště novou známku

Česká pošta představila ve středu 5. prosince 2018 v prostorách hlavní pošty v Jindřišské ulici v Praze novou příležitostnou písmenovou poštovní známku s názvem Hradní stráž. Na slavnostní akci si proto z rukou Romana Knapa, generálního ředitele České pošty symbolicky převzali známku právě zástupci hradní stráže.
test
15. 10. 2018

Foglarova Stínadla ožijí designem

Časopis Soffa ve spolupráci s Czech Republic Sotheby's Int. Realty uvede v rámci letošního Designbloku výjimečný projekt Canapé. Akce proběhne od 25. 10. do 8. 11. v budovách zrekonstruovaného Obecního dvora, tedy právě v místech, kam Jaroslav Foglar umístil svá románová Stínadla, a v roce, na který připadá 80. narozeniny Rychlých šípů.