MENU

AKTUALITY


2. 2. 2018

Zima ve znamení luxusních nemovitostí

Je libo klidné bydlení v Praze ve zrekonstruované prvorepublikové vile? Nebo raději luxusní lyžovačku ve švýcarském Verbieru? Náš skvělý klient Czech Republic Sotheby's International Realty dokáže obojí a mnohem víc.

Na konci loňského roku byla dokončena rekonstrukce prvorepublikové Peroutkovy vily v jedinečné pražské rezidenční čtvrti Malvazinky. Prodejcem je realitní společnost Czech Republic Sotheby’s International Realty. Funkcionalistická budova z 30. let nabízí 4 velkorysé byty a 1 komerční jednotku, dá se však prodat i jako investiční celek. Dům nese stejně jako přilehlá ulice jméno Ferdinanda Peroutky, jednoho z nejslavnějších českých novinářů, který před odchodem do exilu žil na pražském Smíchově.
Úplně z jiného soudku je luxusní horská chata ve švýcarském Verbieru.  379 metrů čtverečních, dvě podlaží, pět ložnic a pět koupelen. Interiér v moderním alpském stylu, který je v této oblasti velmi oblíbený. A architektura? Londýnské studio Todhunter Earle!

Reportáž včetně videa o projektu Vila Peroutkova

Fotoreportáž o chatě ve Verbieru

test
26. 4. 2019

Investiční roadshow ČSOB Premium

V rámci spolupráce s ČSOB jsme se nově začali podílet také na projektech služby ČSOB Premium, která klientům otevírá dveře do nové dimenze nadstandardního bankovnictví.
test
22. 3. 2019

Podpořili jsme summit OSN

Pravda, jenom ten studentský. Ale o to nás ta podpora těší víc. Mladí lidé se na rozdíl od dospělých alespoň občas na něčem dokážou dohodnout... To nám dává do budoucna určitou naději.