MENU

AKTUALITY


3. 2. 2017

Přestěhujeme agenturu do Miami! Díky novému klientovi.

Je nám nesmírnou ctí, že jsme zahájili spolupráci s Czech Republic Sotheby's International Realty. Společnost je součástí mezinárodní sítě realitních kanceláří, která je světovým lídrem na trhu luxusních nemovitostí.

Připravili jsme pro novináře neformální setkání ve formě pracovní snídaně s mottem: nový vlastník, nový management, nová energie. Představili jsme nejdůležitější novinky a především novou hlavní tvář společnosti, obchodní ředitelku Ilonu Mančíkovou. Snídaně proběhla stylově v Rezidenci Míšeňská, tedy v prostorách nemovitosti z portfolia společnosti. V době konání akce byla na barokní byt již rezervace, novináři tedy měli jedinečnou a poslední příležitost dostat se dovnitř legálně.

Článek na e15.cz

Webové stránky společnosti Czech Republic Sotheby's International Realty

test
26. 4. 2019

Investiční roadshow ČSOB Premium

V rámci spolupráce s ČSOB jsme se nově začali podílet také na projektech služby ČSOB Premium, která klientům otevírá dveře do nové dimenze nadstandardního bankovnictví.
test
22. 3. 2019

Podpořili jsme summit OSN

Pravda, jenom ten studentský. Ale o to nás ta podpora těší víc. Mladí lidé se na rozdíl od dospělých alespoň občas na něčem dokážou dohodnout... To nám dává do budoucna určitou naději.