MENU

AKTUALITY


21. 10. 2016

BWI Cheb: Číňané, Poláci, Američané, Češi... a neposlušná mašle

Poslední letošní Grand Opening v našem oblíbeném Chebu měl hodně kosmopolitní kulisy. Provoz slavnostně zahajoval čínský výrobce, který má americký management a evropskou centrálu v Polsku. Náš český podpis na akci byl stylový - díky němu to byla i legrace...

Významná čínská investice ve výši 750 milionů korun. 300 nových pracovních míst a potenciál další expanze. High-tech výroba tlumičů pro luxusní značky automobilů. Tím vším se mohla pochlubit čínská společnost BWI Group, když slavnostně zahájila provoz své nové továrny v Panattoni Parku Cheb. Významnému regionálnímu milníku odpovídala i velkolepost akce. Obří mašle, jejíž roztržení představovalo vrchol ceremoniálu, vážila snad i několik kilogramů. Bohužel i to byl důvod, proč se jí chtělo dolů předčasně. Naštěstí náš produkční tým situaci zvládl a díky mírné improvizaci navíc obohatil event i o komický prvek.
test
26. 4. 2019

Investiční roadshow ČSOB Premium

V rámci spolupráce s ČSOB jsme se nově začali podílet také na projektech služby ČSOB Premium, která klientům otevírá dveře do nové dimenze nadstandardního bankovnictví.
test
22. 3. 2019

Podpořili jsme summit OSN

Pravda, jenom ten studentský. Ale o to nás ta podpora těší víc. Mladí lidé se na rozdíl od dospělých alespoň občas na něčem dokážou dohodnout... To nám dává do budoucna určitou naději.