MENU

AKTUALITY


9. 9. 2016

Metrostav na TV Nova a idnes.cz

Čeští hrdinové z podzemí, kteří ohromili celou Skandinávii, neunikli pozornosti nejpopulárnějším českým médiím. Televize Nova odvysílala velkou reportáž o ražbách Metrostavu na Islandu a v Norsku a zpravodajský server idnes.cz rozebral, jakým způsobem se dnešní tunely vlastně budují.

Výstavba tunelů je nesmírně náročná a komplikovaná činnost. Kdo se alespoň jednou v životě vypravil na nějakou podzemní stavbu, přestane věřit rozšířenému mediálnímu mýtu o předražených dírách v zemi. Redaktoři TV Nova a idnes.cz se v severském království tunelů společně s námi přesvědčili, že lídr českého stavebního trhu má jinou tvář, než mu někteří novináři automaticky přisuzují. Protože z pohledu podzemního stavebnictví doma není do čeho píchnout, špičkové razicí týmy Metrostavu vyrazily na sever a dosáhly mimořádných úspěchů. Zakázky na výstavbu silničních tunelů vyfoukly silným domácím konkurentům a pod drobnohledem zvládají stavební práce na výbornou - k plné spokojenosti investora.


Reportáž v magazínu Víkend TV Nova
Reportáž na idnes.cz
test
26. 4. 2019

Investiční roadshow ČSOB Premium

V rámci spolupráce s ČSOB jsme se nově začali podílet také na projektech služby ČSOB Premium, která klientům otevírá dveře do nové dimenze nadstandardního bankovnictví.
test
22. 3. 2019

Podpořili jsme summit OSN

Pravda, jenom ten studentský. Ale o to nás ta podpora těší víc. Mladí lidé se na rozdíl od dospělých alespoň občas na něčem dokážou dohodnout... To nám dává do budoucna určitou naději.