MENU

AKTUALITY


5. 7. 2016

Johann W hvězdou filmového festivalu

Johann W zazářil na letošním ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary! Úspěchy sklízel především v ELLE Beauty Lounge, kde doslova učaroval mnoha hvězdným účastníkům festivalu.

Vína značky Johann W se stala součástí pop-up studia vybudovaného v srdci Karlových Varů, kde se filmových hvězdám a festivalovým VIP dostalo té nejlepší péče v oblasti krásy, módy i zábavy. Největší oblibu si získalo růžové víno Pinot Noir Rosé podávané á la Piscine a pak také červená vína Modrý Portugal, z nichž jsme připravovali fantastickou Sangriu! ELLE Beauty Lounge navštívilo více než 500 hostů, mezi nimi byly např. Aňa Geislerová, Jitka Schneiderová, Jana Plodková, Tereza Voříšková, Zuzana Stivínová, Emma Smetana a další. 

test
26. 4. 2019

Investiční roadshow ČSOB Premium

V rámci spolupráce s ČSOB jsme se nově začali podílet také na projektech služby ČSOB Premium, která klientům otevírá dveře do nové dimenze nadstandardního bankovnictví.
test
22. 3. 2019

Podpořili jsme summit OSN

Pravda, jenom ten studentský. Ale o to nás ta podpora těší víc. Mladí lidé se na rozdíl od dospělých alespoň občas na něčem dokážou dohodnout... To nám dává do budoucna určitou naději.