MENU

AKTUALITY


14. 7. 2016

S divadelní společností StageArt.cz odhalíme „Nahou pravdu“

Moc nás těší, že do našeho pestrého portfolia klientů přibyli i brněnští divadelníci. StageArt.cz je divadelní společnost, která se snaží uvádět moderní, neotřelé a u nás dosud neuvedené divadelní hry. Jejími zakládajícími členy jsou herci známí z televizní obrazovky Petr Halberstadt (Četnické humoresky) a Radim Fiala (Ordinace v růžové zahradě).

V letošním roce uvede StageArt.cz v české premiéře velmi úspěšnou komedii britského autora Davea Simpsona The Naked Truth. Hra je příběhem pěti žen, které se setkávají na kurzu tance u tyče (Pole Dance), kde se jejich odlišné osudy propojí...  V repertoáru divadelní společnosti StageArt.cz jsou i další divácky oblíbené tituly – např. K-PAX, Svět podle Prota nebo původní hra Like Shakespeare, kterou pro společnost napsal dramatik Pavel Trtílek. Představení jsou k vidění na scéně brněnského Divadla Bolka Polívky nebo v pražském divadle Studio DVA.

test
26. 4. 2019

Investiční roadshow ČSOB Premium

V rámci spolupráce s ČSOB jsme se nově začali podílet také na projektech služby ČSOB Premium, která klientům otevírá dveře do nové dimenze nadstandardního bankovnictví.
test
22. 3. 2019

Podpořili jsme summit OSN

Pravda, jenom ten studentský. Ale o to nás ta podpora těší víc. Mladí lidé se na rozdíl od dospělých alespoň občas na něčem dokážou dohodnout... To nám dává do budoucna určitou naději.