MENU

AKTUALITY


4. 5. 2016

S ČESKOU POŠTOU JSME UCTILI VÝROČÍ KARLA IV. VYDÁNÍM ZNÁMKY

Náš klient Česká pošta slavnostně představil veřejnosti novou známku s podobiznou Karla IV. Poštovní aršík v nominální hodnotě 54 Kč byl vydán při příležitosti 700. výročí narození Římského císaře a českého krále.

Slavnostní představení proběhlo ve středu 4. května na půdě Karolina za účasti rektora Univerzity Karlovy v Praze prof. Tomáše Zimy, ministra vnitra ČR Milana Chovance a generálního ředitele České pošty Martina Elkána. Aršík, který je vytištěn v počtu 54 500 kusů, připravil Jan Kavan  pro tzv. kombinovanou techniku. Rytinu provedl Miloš Ondráček. Česká pošta nevydává známku s Karlem IV. poprvé. V minulosti vyšly již čtyři, a to v letech 1948, 1978, 1996 a 1998.

test
26. 4. 2019

Investiční roadshow ČSOB Premium

V rámci spolupráce s ČSOB jsme se nově začali podílet také na projektech služby ČSOB Premium, která klientům otevírá dveře do nové dimenze nadstandardního bankovnictví.
test
22. 3. 2019

Podpořili jsme summit OSN

Pravda, jenom ten studentský. Ale o to nás ta podpora těší víc. Mladí lidé se na rozdíl od dospělých alespoň občas na něčem dokážou dohodnout... To nám dává do budoucna určitou naději.