MENU

AKTUALITY


28. 10. 2015

Byli jsme jako James Bond - už po jednom doušku!

Na konci října svět spatřil novou Bondovku Spectre. Marketingově se na tom odprezentoval kdekdo - v luxusu a stylu byl však nedostižný pražský Oyster Bar (ostatně jako vždy). Na parádní James Bond Párty jsme uvedli na český trh limitovanou edici šampaňského Bollinger, kterému jeho slávu a věhlas zajistil právě samotný James Bond.

Champagne Bollinger je jedním z nejznámějších bondovských drinků a již dlouhá léta tvoří nedílnou součást této slavné filmové série. Restaurace Oyster Bar se stala jediným místem v České republice, kde bylo možné v den světové premiéry tuto unikátní řadu Bondova oblíbeného šampaňského ochutnat a zažít alespoň na pár okamžiků stejné vzrušení jako slavný agent 007. My jsme to zkusili a od té doby nosíme černé obleky, proháníme firemní Aston Martin a představujeme se například takto: jsem Olmer. Zbyněk Olmer.
test
26. 4. 2019

Investiční roadshow ČSOB Premium

V rámci spolupráce s ČSOB jsme se nově začali podílet také na projektech služby ČSOB Premium, která klientům otevírá dveře do nové dimenze nadstandardního bankovnictví.
test
22. 3. 2019

Podpořili jsme summit OSN

Pravda, jenom ten studentský. Ale o to nás ta podpora těší víc. Mladí lidé se na rozdíl od dospělých alespoň občas na něčem dokážou dohodnout... To nám dává do budoucna určitou naději.