MENU

AKTUALITY


test
14. 9. 2016

Tchibo Cheb - obří investice, obří budova, obří mejdan

Slavnostní ukončení hrubé stavby distribučního centra pro nového klienta, společnost Tchibo, jsme pojali trochu netradičně. V Panattoni Parku Cheb významní hosté pózovali před modelem budovy, do nějž vložili poslední chybějící pilíře.
test
9. 9. 2016

Metrostav na TV Nova a idnes.cz

Čeští hrdinové z podzemí, kteří ohromili celou Skandinávii, neunikli pozornosti nejpopulárnějším českým médiím. Televize Nova odvysílala velkou reportáž o ražbách Metrostavu na Islandu a v Norsku a zpravodajský server idnes.cz rozebral, jakým způsobem se dnešní tunely vlastně budují.
test
8. 9. 2016

Česká pošta vydala první společnou známku s Lichtenštejnskem

Bylo nám ctí se účastnit slavnostního představení nové poštovní známky, kterou náš klient Česká pošta vydal společně s lichtenštejnskou Liechtensteinische Post AG. Jedná se o první příležitostnou poštovní známku, která má stejný motiv a grafické zpracování jak v České republice, tak i v Lichtenštejnsku.
test
25. 8. 2016

Otevřeli jsme distribuční centrum DHL v Chebu

Připravili jsme pro zaměstnance společností DHL, Sky Deutschland Fernsehen a Teleplan slavnostní otevření distribučního centra v Chebu. Naši produkční kompletně zařídili akci pro 250 lidí, jejíž součástí bylo přestřižení pásky i grilování.
test
14. 7. 2016

S divadelní společností StageArt.cz odhalíme „Nahou pravdu“

Moc nás těší, že do našeho pestrého portfolia klientů přibyli i brněnští divadelníci. StageArt.cz je divadelní společnost, která se snaží uvádět moderní, neotřelé a u nás dosud neuvedené divadelní hry. Jejími zakládajícími členy jsou herci známí z televizní obrazovky Petr Halberstadt (Četnické humoresky) a Radim Fiala (Ordinace v růžové zahradě).
123456789101112