MENU

AKTUALITY


test
8. 9. 2016

Česká pošta vydala první společnou známku s Lichtenštejnskem

Bylo nám ctí se účastnit slavnostního představení nové poštovní známky, kterou náš klient Česká pošta vydal společně s lichtenštejnskou Liechtensteinische Post AG. Jedná se o první příležitostnou poštovní známku, která má stejný motiv a grafické zpracování jak v České republice, tak i v Lichtenštejnsku.
test
25. 8. 2016

Otevřeli jsme distribuční centrum DHL v Chebu

Připravili jsme pro zaměstnance společností DHL, Sky Deutschland Fernsehen a Teleplan slavnostní otevření distribučního centra v Chebu. Naši produkční kompletně zařídili akci pro 250 lidí, jejíž součástí bylo přestřižení pásky i grilování.
test
14. 7. 2016

S divadelní společností StageArt.cz odhalíme „Nahou pravdu“

Moc nás těší, že do našeho pestrého portfolia klientů přibyli i brněnští divadelníci. StageArt.cz je divadelní společnost, která se snaží uvádět moderní, neotřelé a u nás dosud neuvedené divadelní hry. Jejími zakládajícími členy jsou herci známí z televizní obrazovky Petr Halberstadt (Četnické humoresky) a Radim Fiala (Ordinace v růžové zahradě).
test
5. 7. 2016

Johann W hvězdou filmového festivalu

Johann W zazářil na letošním ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary! Úspěchy sklízel především v ELLE Beauty Lounge, kde doslova učaroval mnoha hvězdným účastníkům festivalu.
test
27. 6. 2016

Rozjeli jsme seznamku pro pražskou zoo

Znáte Antonia a Eberharda? To jsou želvy sloní, které se po dlouhém přemlouvání rozhodly podílet na kampani pražské zoo s názvem Poznejme se! Náš grafik se vyřádil a jeho parádní výtvory už zdobí celou Prahu.
1234567891011