MENU

AKTUALITY


test
3. 2. 2017

Přestěhujeme agenturu do Miami! Díky novému klientovi.

Je nám nesmírnou ctí, že jsme zahájili spolupráci s Czech Republic Sotheby's International Realty. Společnost je součástí mezinárodní sítě realitních kanceláří, která je světovým lídrem na trhu luxusních nemovitostí.
test
21. 9. 2016

Johann W se pochlubil novými modely od Taťány Kovaříkové

Zámecké vinařství JOHANN W slavnostně představilo nové modely večerních šatů, které pocházejí z dílny uznávané české módní návrhářky Taťány Kovaříkové. Kolekce šatů byla navržena speciálně pro vinařství a významně přispěje k zajištění jeho stylové reprezentace na prestižních společenských akcích.
test
14. 9. 2016

Tchibo Cheb - obří investice, obří budova, obří mejdan

Slavnostní ukončení hrubé stavby distribučního centra pro nového klienta, společnost Tchibo, jsme pojali trochu netradičně. V Panattoni Parku Cheb významní hosté pózovali před modelem budovy, do nějž vložili poslední chybějící pilíře.
test
9. 9. 2016

Metrostav na TV Nova a idnes.cz

Čeští hrdinové z podzemí, kteří ohromili celou Skandinávii, neunikli pozornosti nejpopulárnějším českým médiím. Televize Nova odvysílala velkou reportáž o ražbách Metrostavu na Islandu a v Norsku a zpravodajský server idnes.cz rozebral, jakým způsobem se dnešní tunely vlastně budují.
1234567891011